Cute Beach Cottage - Easy Walk To Beach, Bay, More San Diego

San Diego
Cute - Easy Walk To Beach, Bay,

Cute Beach Cottage - Easy Walk To Beach, Bay, More San Diego

1149 Grand Avenue, San Diego, ABD Haritayı göster
Cute Beach Cottage - Easy Walk To Beach, Bay, More, suşi bar PB Sushi adlı mekandan 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde Pasifik Plajı semtinde yer almaktadır. Bu tesiste kendi yemeğinizi pişirmek için buzdolabı, fırın, mutfak gereçleri gibi olanaklarla donatılmış tam donanımlı mutfak bulunur.
SeaWorld Akvaryumu'dan 4 km ve Promenade at Pacific Beach Shopping Center'dan 1 km uzaklıkta yer alan tesis San Diego şehrinde konumlanmaktadır. Tesise en yakın restoranlar 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Bu villa Pacific Beach Taylor Branch Library yakınında yer almaktadır.
Cute Beach Cottage - Easy Walk To Beach, Bay, More tesisinden San Diego Uluslararasi havalimanına arabayla 15 dakikada ulaşmanız mümkün.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Klima
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • Marina Village Conference Ctr - 4,2 km
  • SeaWorld San Diego - 4,1 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 16 km
Tren istasyonları
  • San Diego Old Town Transportation Center - 7 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Bagaj depolama
  • Duman dedektörleri
  • Yangın söndürücü

Yemek

  • Mutfak aletleri

Spor ve Dinlenme

  • Bahçe
  • Barbekü imkanları

Oda imkanları

  • Klima
  • Isıtma
  • Oturma alanı
  • Veranda
  • Teras
  • Çay ve kahve imkanları
  • Yemek masası
  • Ütü olanakları
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Klima

Otel Politikası

Giriş: 16:00-23:59 arası
Çıkış: 11:00'a kadar
Ruhsat numarası641537,STR-05053L
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Pa 25 Oct
Pt 26 Oct
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor